---------------------------------------------------------------------------------------------- Tracking Code: Standard (Asynchronous) ----------------------------------------------------------------------------------------------
top of page

VenaSeal™

 

V súčasnosti rastie preferencia miniinvazívnych zákrokov spojených s uzavretím chorej žily. Najnovšou metódou na liečbu kŕčových žíl, ktorá je v špecializovaných centrách dostupná aj na Slovensku, je terapia VenaSeal. Systém VenaSeal uzatvára kŕčové žily pomocou špeciálneho lepidla len jediným vpichom na nohe. Vďaka tomu umožňuje vyriešiť problémy s kŕčovými žilami efektívne a bezbolestne.

1,2,3

Systém venaSeal uzatvára kŕčové žily len jediným vpichom.

Bezbolestne

Efektívne

Za 1 deň

Bez hospitalizácie

Bez kompresných pančúch

AKO TO FUNGUJE?

Systém VenaSeal zlepšuje cirkuláciu krvi uzavretím chorej žily. Systém zavedie do chorej žily malé množstvo chirurgického adhezíva (lepidla) so špecifickým zložením. Adhezívum uzatvorí žilu a krv sa presmeruje do okolitých zdravých žíl. Zákrok je bezbolestný, účinný a časovo nenáročný. Ešte v deň zákroku môžete ísť pracovať. Nie je potrebná hospitalizácia ani nosenie kompresných pančúch.

1,2,3

SKÚSENOSTI

Nemala som čas riešiť kŕčové žily. Preto som sa rozhodla pre najnovšiu liečbu pomocou špeciálneho lepidla. Ešte v ten deň po zákroku som bola v práci.

Dostala som to ako darček od manžela. Uzavretie chorých žíl pomocou lepidla bolo úplne bezbolestné a hlavne rýchle. Skvelý tip na darček pre každého, koho trápia kŕčové žily.

bottom of page